Codaca-CSCF2918-Series-Inductor-Cross-to-Coilcraft.jpg_350x350

Endüktans Tasarımı

Güç elektroniği devrenize özel alçak yada yüksek frekans endüktansa mı ihtiyacınız var? Hemen iletişime geçin. Manyetik, elektriksel, termal ve mekanik bilgimizi kullanarak sizin yerinize tasarım, prototipleme ve seri üretim yapalım.

motor1

Elektrik Motoru Tasarımı

Savunma sanayisi ve otomotiv endüstrisi başta olmak üzere birçok uygulamaya elektrik motoru geliştirmekteyiz. Sizlerden alacağımız bilgiler sonrası, birlikte teknik şartname hazırlanmaktadır. Firmamızca, sizlere sunacağımız detaylı iş planı ve maliyet  çalışması sonrasında, uygun görmeniz halinde çalışmalara başlanmaktadır.

pcb-3374101_640

Elektronik Kart (PCB) Tasarımı

Elektronik kart (PCB) ihtiyaçlarınız için tasarım, prototipleme ve seri imalat desteği vermekteyiz.

XL4016-CC-CV-DC-DC-Buck-Step-Down-Converter-01-510x478

Güç Elektroniği Devre Tasarımı

Güç Elektroniği uygulamalarında ihtiyaç duyduğunuz teknik desteği sağlamaya hazırız.

hybrid1

Elektromekanik Sistem Modelleme

Profesyonel olarak, elektromekanik sistem modelleme hizmeti vermekteyiz. Böylelikle, elektromekanik sistemi henüz kurmaya başlamadan, sistemin ihtiyaç duyacağı enerji miktarı yada üretttiği mekanik enerji, batarya boyutlandırması, komponent seçimi gerçekçi olarak hesaplanabilmektedir. Bu modelleme sayesinde, projelerinizde zaman ve bütçenizden tasarruf edin.

dyno

Dinamometre Tasarımı

Elektrik makinası yada diğer moment üreten komponentleriniz için test platformu tasarlamaktayız. Yüksek hassasiyette data toplama, toplam enerji ve güç hesaplama, moment-hız grafiği oluşturma, verim haritası oluşturma gibi kabiliyetlere sahip dinamometreler ihtiyacınıza ve bütçenize göre tasarlanmakta ve üretilmektedir.