JMAG-JSOL INTERNATİONAL

JMAG Grubu, satış, destek, pazarlama ve geliştirici ekiplerden oluşmaktadır. En iyi çözümleri sunmak için birlikte çalışmak üzere dünya çapında çalışan teknik ortaklardan oluşmaktadır. JMAG’ın tek Türkiye ortağı YASA MOTOR Teknolojileridir.

ENDÜKTANS TASARIMI

Güç elektroniği devrenize özel alçak yada yüksek frekans endüktansa mı ihtiyacınız var? Hemen iletişime geçin. Manyetik, elektriksel, termal ve mekanik bilgimizi kullanarak sizin yerinize tasarım, prototipleme ve seri üretim yapalım.

GÜÇ ELEKTRONİĞİ DEVRE TASARIMI

Güç Elektroniği uygulamalarında ihtiyaç duyduğunuz teknik desteği sağlamaya hazırız.Güç elektroniği dönüştürücülerine devre şematik tasarımı, komponent seçimi, PCB layout tasarımı ve algoritma geliştirme hizmetleri sunmaktayız.

ELEKTRİK MOTORU TASARIM

Savunma sanayisi ve otomotiv endüstrisi başta olmak üzere birçok uygulamaya elektrik motoru geliştirmekteyiz. Sizlerden alacağımız bilgiler sonrası, birlikte teknik şartname hazırlanmaktadır. Firmamızca, sizlere sunacağımız detaylı iş planı ve maliyet çalışması sonrasında, uygun görmeniz halinde çalışmalara başlanmaktadır.

ELEKTRONİK KART (PCB) PROTOTİPLEME

Elektronik kart (PCB) ihtiyaçlarınız için tasarım, prototipleme ve seri imalat desteği vermekteyiz.YASA Teknoloji’de, Microchip®, Texas Instruments® ve STMicroelectronics® markalarına ait mikroişlemci, mikrodenetleyici ve dijital sinyal işlemcileri (DSP) için gömülü yazılım desteği vermektedir.

ELEKTROMEKANİK SİSTEM MODELLEME

Profesyonel olarak, elektromekanik sistem modelleme hizmeti vermekteyiz. Böylelikle, elektromekanik sistemi henüz kurmaya başlamadan, sistemin ihtiyaç duyacağı enerji miktarı yada üretttiği mekanik enerji, batarya boyutlandırması, komponent seçimi gerçekçi olarak hesaplanabilmektedir. Bu modelleme sayesinde, projelerinizde zaman ve bütçenizden tasarruf edin.

DİNAMOMETRE TASARIMI

Elektrik makinası yada diğer moment üreten komponentleriniz için test platformu tasarlamaktayız. Yüksek hassasiyette data toplama, toplam enerji ve güç hesaplama, moment-hız grafiği oluşturma, verim haritası oluşturma gibi kabiliyetlere sahip dinamometreler ihtiyacınıza ve bütçenize göre tasarlanmakta ve üretilmektedir.